Lot 11
Vendue Next Door | 6 December 2021
Roosenboom (20ste eeuw) (10x)

Bomen

alle gesigneerd

8x olieverf op doek, 2x werk op papier, diverse afm van circa 61x51 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80