Lot 10
Vendue Next Door | 6 December 2021
Bouke Ylstra (1933-2009) (2x) ; Jan Sierhuis (1928) ; Bob Kemper (1936) ; Jan Dijker (1913-1993)

Diverse voorstellingen

alle gesigneerd

5x drukwerk, 1x olieverf op paneel, 42x35 cm tot 58x62 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45