Lot 9
Vendue Next Door | 6 December 2021
Bouke Ylstra (1933-2009) ; Jef Diederen (1920-2009) ; Bob Kemper (1936) ; Anton Martineau (1926-2017) ; Ger Lataster (1920-2012)

alle gesigneerd

4x drukwerk, 1x aquarel, diverse afm van 38x37 cm tot 79x108 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100