Lot 7
Vendue Next Door | 6 December 2021
Philip Vencken (1950)

Rode kruis met figuur (2004)

gesigneerd en gedateerd (op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 100x100 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40