Lot 6
Vendue Next Door | 6 December 2021
Edmond van de Weijer (1946-2010)

Zesluik

gesigneerd en gedateerd '1993' (rechtsmidden)

olieverf op doek, 100x145 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45