Lot 5
Vendue Next Door | 6 December 2021
Gerard 't Hart (1933)

Collage (1991)

gesigneerd

litho, 130x100 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25