Lot 2
Vendue Next Door | 6 December 2021
Jan Radersma (1948)

Perelian I (1982)

gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)

gemengde techniek, 108x66 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100