Lot 1
Vendue Next Door | 6 December 2021
Piet Warffemius (1956) (2x)

Fly my sadness ; Schuilplaats in mijn hoofd

beide gesigneerd

twee litho's, 58x83 cm en 62x91 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70