Lot 154
Vendue Next Door | 4 oktober 2021
Chinese School, 19e eeuw

Chinese huizen, mogelijk Java.

Aquarel op papier, l.o. getekend met Chinese karakters. 19x13,5 cm (excl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25