Lot 132
Vendue Next Door | 4 oktober 2021
Piet van Boxel (1912-2001) (2x)

'Heipalen voor Dijkaanleg' ; Berglandschap

1x gesigneerd 'PJ van Boxel' (rechtsonder) en 1x gesigneerd en geannoteerd 'PJv Boxel Texel' (linksonder)

2x aquarel, diverse afm van 45x60 cm en 63x86 cm (met lijst: 60x80 cm en 66x89 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar.

Conditie: papier gebobbeld en vergeeld, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35