Lot 131
Vendue Next Door | 4 oktober 2021
Piet van Boxel (1912-2001)

Portret van de vrouw van de kunstenaar

gesigneerd 'PJ Boxel' (linksonder)

olieverf op doek, 43x40,5 cm (met lijst: 46,5x43 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar.

Conditie: doek licht gebobbeld (rechtsonder), verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45