Lot 128
Vendue Next Door | 4 oktober 2021
Piet van Boxel (1912-2001)

Ponton op een rivier

niet gesigneerd

olieverf op doek geplakt op board, 38x58 cm (met lijst: 53x71 cm)

Provenance: Familie van de kunstenaar.

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60