Lot 14
Vendue Next Door | 6 December 2021
Claude Legros (20ste eeuw)

Stilleven met theepot en boeket

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op paneel, 26x34 cm (afm. incl. lijst)

Herkomst: Galerie Breheret, Paris.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140