Lot 126
Vendue Next Door | 6 December 2021
Een modern metalen en glazen sculptuur

20ste eeuw

H ca. 180 cm

Het sculptuur met 24 gebogen metalen buizen met glazen punten, op stenen sokkel. Enkele punten met beschadigingen aan het glas. LET OP: ZWAAR

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25