Lot 147
Vendue Next Door | 6 september 2021
Chris van der Windt (1877-1952)

Hooioppers op de akker

gesigneerd 'Cvd Windt' (linksonder)

aquarel, 12x19 cm (met lijst: 26x34,5 cm)

Conditie: een kreuk, vergeeld, enkele vlekken, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50