Lot 145
Vendue Next Door | 6 september 2021
Jean Mayné (Belgisch, 1854-1924)

Sousbois in het Zoniënwoud bij Brussel

gesigneerd 'Jean Mayné' (rechtsonder)

olieverf op board, 45x66 cm (met lijst: 56x77 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, enkele gaatjes, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120