Lot 162
Vendue Next Door | 6 December 2021
vier prenten met familie wapens (4x)

20ste eeuw

vier offsetlitho's op papier, elke 31x49 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100