Lot 58
Vendue Next Door | 6 september 2021
J de Jong (19de eeuw)

Houthakkers

gesigneerd 'J. de Jong' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 22,5x33 cm (met lijst: 50x60 cm)

Conditie: een stukje verfverlies (rechtsboven), oppervlaktevuil, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90