Lot 57
Vendue Next Door | 6 september 2021
Hollandse School (19de eeuw)

Rustende kudde

met naam 'Jac van Strij fecit' (rechtsonder)

aquarel, 28x37 cm (met lijst: 48x57 cm)

Conditie: vergeeld, enkele bruine vlekjes

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80