Lot 49
Vendue Next Door | 6 september 2021
Frans Lebret (1820-1909) (12x)

Verschillende voorstellingen van het pastorale leven met schapen

allen gesigneerd en gedateerd in de druk

allen ets, zonder lijst, van 16x22 tot 38x27 cm

Conditie: papier enigszins vergeeld, foxing, verder goede staat

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120