Lot 48
Vendue Next Door | 6 september 2021
Hollandse School, 19e/20e eeuw

Portret van een jonge vrouw (krasje).

Olieverf op paneel, ovaal 42x27 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200