Lot 46
Vendue Next Door | 6 september 2021
Onbekende makers (3x)

Aquarel: boerderij aan de waterkant / ets: Amsterdamse stadsgracht / ets: Fantin Latour, Bijbelse voorstelling.

32x40 cm, 47x40cm, 30x24 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60