Lot 45
Vendue Next Door | 6 september 2021
Onbekende maker, 20e eeuw (2x)

"Carnaval" en "Du fond des nuits", abstracte composities.

Olieverf op board, 2000, 76x56 cm en olieverf op doek, in verso met signatuur en 2005, 73x53 cm, (incl. lijsten).

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60