Lot 44
Vendue Next Door | 6 september 2021
Lijsbeth Teding van Berkhout (1946) (2x)

Vierkant met cirkel in hoek ; Rood koper geslagen dubbel penning

1x gesigneerd, genummerd "2/5" en gedateerd "1978" en 1x gemonogrammeerd en gedateerd "1980"

twee roodkoperen penning, beide 6x6 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40