Lot 39
Vendue Next Door | 6 september 2021
White Hills Foundry Saint John's, NEWFOUNDLAND, Morgan MacDonald en Gordon Hoselton (20ste eeuw)

Eend familie

1x gestempeld “White Hills FDY / ST. JOHNS / NFLD” (op de achterzijde) en 1x gesigneerd "Gordon Hoselton" (onderaan)

1x aluminium en marmer, afm 20x13x2 cm en

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40