Lot 38
Vendue Next Door | 6 september 2021
Berend Bodenkamp (1942) (3x)

alle gesigneerd en gedateerd '1971' (onderaan)

3x houtbeeld, 8x7,5x8 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50