Lot 37
Vendue Next Door | 6 september 2021
Lammert Leire van der Tonge (1871-1937)

De jonge keramist

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 32x27 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375