Lot 31
Vendue Next Door | 6 september 2021
Jan van Lokhorst (1941)

"Naakten"

gesigneerd en gedateerd (linksonder)

kleurkrijttekening, zonder lijst, 55x75 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140