Lot 24
Vendue Next Door | 6 september 2021
Peter Daalderop (1951)

Gerhard Richter, Köln

gesigneerd, gedateerd '1991', genummerd '7/12' en geannoteerd in potlood (op de achterzijde)

zwart-wit foto, 51x41 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35