Lot 23
Vendue Next Door | 6 september 2021
Peter Daalderop (1951)

Markus Lüpertz, Düsseldorf (1988)

gesigneerd, gedateerd, geannoteerd en genummerd '11/17' in potlood (op de achterzijde)

zwart-wit foto, 51x41 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30