Lot 22
Vendue Next Door | 6 september 2021
Truus Nienhuis (1929-2019)

Jan Schoonhoven werkend aan de keukentafel, Delft

gesigneerd en gedateerd in potlood 'T. Nierhuis '90' (op de achterzijde)

zwart-witfoto op barietpapier, 41x51 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220