Lot 21
Vendue Next Door | 6 september 2021
Sirkka-Liisa Konttinen (Fins, Brits, 1948)

Man Gesturing in Demolished Street (Byker)

niet gesigneerd

foto, gelatin silver print on paper, 41x51 cm (afm. incl. lijst), 1971 printed 2012

Herkomst: Centrum Beeldende Kunst Groningen.

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30