Lot 18
Vendue Next Door | 6 september 2021
Jacques Villon (Frans, 1875-1963)

"Le cheval" (1921)

gesigneerd en gedateerd in de druk

ets, 37x31 cm (afm. incl. lijst)

50 afdrukken voor deze ets

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90