Lot 14
Vendue Next Door | 6 september 2021
Hollandse School (20ste eeuw)

Herfst

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 59x79 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70