Lot 12
Vendue Next Door | 6 september 2021
Johan Hendrik Pootjes (1882-1944)

Een jong Balinees kind

gesigneerd met initialen 'JHP.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 36x30 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25