Lot 34
Vendue Next Door | 6 september 2021
Sogsag Kampong en Indonesische School (20ste eeuw)

Waterval in Indonesië ; Bali

beide gesigneerd

2x olieverf op doek, diverse afm van 89x55 cm en 59x77 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80