Lot 9
Vendue Next Door | 6 september 2021
Een map met diverse grafiek, tekeningen, aquarellen, affiches, enz.

20e eeuw.

Verschillende makers en verschillende onderwerpen.

Diverse formaten.

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45