Lot 33
Vendue Next Door | 6 september 2021
Théodore van Lelyveld (1867-1954)

Stilleven met Indische maskers

gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)

olieverf op paneel, 64x49 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50