Lot 108
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Onbekende maker, 1950

Stilleven met flessen en keukenattributen.

Olieverf op board, r.o. onduidelijk getekend en '50, 56x74 cm (incl. lijst). (enkele beschadigingen).

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60