Lot 97
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Richard Price (1960)

"Viking ship"

gesigneerd en gedateerd 'Richard B Price 86' (rechtsonder), getiteld (op de achterzijde)

pastel op papier, zonder lijst, 70x100 cm

Provenance: Collectie Herman A. Dommisse, aangekocht van Richard Price 1988.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25