Lot 89
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Günther Borst (1938)

"Star V"

gesigneerd, getiteld, genummerd '1/25' en gedateerd '1987'

houtsnede in kleur, 51x41 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25