Lot 88
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Willem Minderman (1910-1985)

"Koningspoort"

gesigneerd in potlood (linksonder) en geannoteerd 'eigen druk' (rechtsonder), getiteld en geannoteerd 'voor Gemma', gemonogrammeerd en gedateerd in de etsplaat '19 WM 76'

ets, 36x50 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25