Lot 87
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Joanne Appel (1899-1982) (10x)

Vier voorstellingen met twee figuren, "Moeder en kind" en "Spel van mens en dier", "Bloemen" en "De vennen", "Aan 't strand" en "Ingepakt".

Aquarellen, r.o. getekend, 30x22 cm, 57x51 cm, 62x45 cm, 59x47 cm (maten incl. lijsten) (1 lijst beschadigd).

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25