Lot 85
Vendue Next Door | 5 juli 2021
L. Jansen naar Rie Cramer en Aat Verhoog (1933) (2x)

In het sprookjesbos en zonder titel

gesigneerd

aquarel, 44x35 cm en ets (oplage: III/X), 49x63 cm (met lijst: 71x93 cm).

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25