Lot 84
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Onbekende maker (20e eeuw)

niet gesigneerd

houtsnede op papier, 78x119 cm (incl. lijst)

Herkomst: Boekel De Nerée kunstcollectie.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25