Lot 30
Vendue Next Door | 6 December 2021
Fien Huth (1938-2007)

Abstracte compositie

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 33x50 cm (met lijst: 59x73 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35