Lot 67
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Omgeving van Martinus Heijl (20ste eeuw) en diverse reproducties op doek (20ste eeuw) (4x)

3x Plattelandsgezicht; 1x Interieur

1x olieverf op board, 3x reproductie op doek, waarvan 2 zonder lijst, van 49x65 cm tot 68x88 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35