Lot 66
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Henri Texeira de Mattos (1856-1908)

Moeder en kind

gesigneerd (linksonder)

aquarel op papier geplakt op board op paneel, zonder lijst, 51x40 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120