Lot 64
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Leonie Lutomirski-Bander (1887-1982)

Haagse tuin in winter

gesigneerd (rechtsonder); geannoteerd op een label (achterzijde)

olieverf op doek, 46x58 cm (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120