Lot 63
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Berend Brouwer (1872-1936), Indonesische School (20ste eeuw) en Hollandse School (20ste eeuw) (6x)

Diverse landschappen

waarvan sommigen gesigneerd

5x olieverf op doek, 1x olieverf op paneel, waarvan 3 zonder lijst, van 30x35 tot 41x80 (afm. incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160